Organik Belgeli Polen 1kg

Organik Belgeli Polen 1kg | Gıda Ambarı
  • Organik Belgeli Polen 1kg | Gıda Ambarı
  • Organik Belgeli Polen 1kg | Gıda Ambarı
  • Organik Belgeli Polen 1kg | Gıda Ambarı
  • Organik Belgeli Polen 1kg | Gıda Ambarı
250,00 TL / Kg

Bu ürün 29.09.2020 tarihinde eklenmiş.
Güncel fiyat bilgisi için satıcıya mesaj gönderin.

Satış Toptan&Perakende
İzinler Tarım & Sağlık Bakanlıkları
Şehir İstanbul

Satıcı Bilgileri

Gözde İçlier

Puanı
100%

Gözde İçlier

Ürün Açıklaması

Organik Hakkari Poleni 1 Kg

Gr' lık Kavanozlarımız 20 TL
Organik ( Belgeli )


Sizlerden Gelen Bazı Sorulara Yer Verdik, Biz Kimiz ?

23 senelik arıcılık hayatımızı 1,200 u organik çalışma anlaşmalı 500 adette natürel kovanımızla sadece kendi markamız adına üretimde bulunuyoruz. Kendi ailemizden 5 kişi ve diğerler çalışanlarımızla birlikte İMO Organik sertifikasyon kuruluşuyla koordineli olarak çalışmaktayız. Kovanlarımız MUŞ Arıcılar birliğine bağlı plakalara sahiptir.
Gezici arıcılık faaliyetinde bulunmaktayız. Yazın bitki örtüsüne ve sezonun verimliliğine göre sırasıyla Diyarbakır, Muş ve sonrasında Hakkâri, Yüksekova, Şemdinli veya Bitlis taraflarına gitmekteyiz.
Memleketimizde doğu ve güney doğunun balı hem damak tadı olarak hem de lezzet olarak arıcılık faaliyetinin tarımın ve yerleşim yerlerinin çok uzağından olduğundan dolayı mükemmeldir.
Biz arı iş ailesi olarak hem damak tadı olarak hem de sağlığımıza faydalı olabilecek en verimli yörenin balını elde etmek için elimizden gelen bütün gayretimizi sarf etmekteyiz.
Organik Arıcılık Nedir?
Organik arıcılık; doğada bulunan nektar, polen, su ve propolisin arılar tarafından toplanarak çeşitli arı ürünlerine dönüştürülmeleri işleminde, üretimden tüketime kadar tüm aşamalarında suni besleme ve kimyasal ilaçlama yapmadan, organik tarım alanlarında veya doğal yapısı bozulmamış florada her aşaması bir kontrol veya sertifikasyon kuruluşunca denetlenen ve sertifikalandırılan arıcılık faaliyetlerine denir. Aşağıda ki linke tıklayarak Tarım Bakanlığının ilgili yönetmeliğine ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Petek balımıza Kargoda Zarar Gelirmi?
Ezilmemesi İçin En Güzel Şekilde Paketleyip Kapınıza Kadar Gönderiyoruz Hiçbir Şekilde Ezilmeye Maruz Kalmıyor Hiç Merak Etmeden Satın Alabilirsiniz
Sattıklarınız kendi ürünleriniz mi yoksa satın mı alıyorsunuz?
Sattığımız tüm ürünler kendimize ait olan ve kendi ürettiğimiz ürünlerdir. Zaten kısıtlı çeşitte bal satmamız bundandır. Alıp satacak olsak emin olun anzer balından tutun çeşit bal ekleyebilirim. Fakat önceden takip eden müşterilerimiz bilir.
Ürünlerin Fiyatları
Fiyatlarımız organik ve Bölgesel ürünler için düşük seviyededir. Bunun sebebi İnternetten satış bizim için daha çok organik arıcılığın tanıtımıdır. Bir reklam aracıdır. Bu site sayesinde pek çok kişiye ulaşabildiğimizi düşünüyoruz
Bir markete gidip kilosu 10 TL ye bal alabilirsiniz. Kilosu -200 TL ye arı sütü alabilirsiniz. Bu noktada şurada şu fiyata var ne dersiniz şeklinde sorular yersiz olmaktadır. Zira bir başka satıcı hakkında yorum yapmak bizim işimiz değildir. Fakat malın kalitesini, saflığını ve orijinalliğini sorgulamak sizin görevinizdir. Aynı şekilde ispatlamak ise satıcının görevidir. Tüm bunlar sonucunda tatmin olmuş iseniz satın almış olduğunuz ürünü gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.