HakkımızdaÜretime ve emeğe büyük önem veren GIDA AMBARI, 2010 yılında bir hayal ile yola çıktı. Her zaman, asıl kazananın üreten ve emek verenin olması gerektiğini savundu. Üretenden daha fazla kazananların olması, gelir adaletsizliğinin olması ve bu adaletsizliğin ortadan kaldırılması gerekliliği GIDA AMBARI'nın ortaya çıkmasına vesile oldu.

Yayın hayatına başladığı 2010 yılından 2021 yılına kadar, üyelerinden hiç bir şekilde ücret talep etmeyen ve "ilan sayfası" şeklinde hizmet veren GIDA AMBARI, üyelerinden gelen yoğun talep, piyasa koşulları, teknoloji ve gıda alanındaki gelişmeler sonucunda 2020 yılında "Pazar Yeri" olma konusunda adım atarak, üyelerine profesyonel hizmet vermek amacı ile yenilendi.

Misyonunda hiç bir değişiklik olmayan GIDA AMBARI, yeni ara yüzü ve özellikleri ile her zaman üreticinin yanında olmaya ve desteklemeye devam edecektir.

Girişimci Kadınları destekleyen GIDA AMBARI, üreten kadınlarımızın yanında olup, girişim için destek vermeyi taahhüt eder.

Gıda sektörü, önümüzdeki yıllarda teknoloji alanında daha aktif olacağını ön görmekteyiz. Gıda Ambarı bu alanda sürekli yenilenmekte, gelişmeleri günlük takip etmekteyiz. Üyelerimize bu imkanları kullandırıyor ve gelişmeleri bire bir yansıtıyoruz. Alanında daha iyisi olabilmek için gayret göstermekteyiz. Gıda üreticilerinin ve tüketicilerinin buluşma noktası olan GIDA AMBARI ile her geçen gün önemini daha çok hissettiğimiz doğal beslenme, sağlıklı beslenme ve taze gıda konularında söz sahibi olmak için yüksek gayret gösteriyoruz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin görüşlerine önem veriyor, fikir, gelişme ve aksaklıklar konusunda geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.GIDA AMBARI YÖNETİMİ