Filiz Spagetti Makarna 5 Kg

Filiz Spagetti Makarna 5 Kg  | Gıda Ambarı
  • Filiz Spagetti Makarna 5 Kg  | Gıda Ambarı
190,89 TL / Paket

Bu ürün 12.03.2024 tarihinde eklenmiş.
Güncel fiyat bilgisi için satıcıya mesaj gönderin.

Satış Toptan
İzinler Tarım & Sağlık Bakanlıkları
Şehir İstanbul

Satıcı Bilgileri

Gıda Şehri

Puanı
100%

Gıda Şehri

Ürün Açıklaması

Filiz Spagetti Makarna 5 Kg

Muhteşem sofraların vazgeçilmez lezzeti Filiz Spagetti 5 kg, Gıda Şehri mutfağınıza taşınıyor.
Akdeniz mutfaklarında olduğu kadar Latin mutfağında da önemli bir yer tutan çubuk makarna ile dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini deneyebilirsiniz. İtalyan makarnası olarak değişik sebzelerle birlikte haşlayıp üzerine tereyağ ve parmesan peynir rendesi ilave ederek tadabilirsiniz. Spagetti makarnaları tuzlu suda haşlayıp fırın kabına düzenli olarak dizerek aralarına peynir, maydanoz, yumurta sarısı ilave edip fırınladığınızda harika bir makarna böreği elde edebilirsiniz.
Durum buğdayının tüm lezzetini içinde taşıyan Filiz makarna kaynayan suya atıldığında 8 - 10 dakikada yenilebilen kıvamına ulaşıyor. Piştikten sonra süzerek dilediğiniz sosla karıştırabilirsiniz. Piliç göğüs, kabak, fasülye, biber gibi evde her an bulunabilecek malzemeleri de içine katarak, soya sos ve balzamik ilavesiyle Çin makarnası lezzetini yakalayabilirsiniz.
Çubuk makarnayı körili tavuk yanına sade olarak ikram edebilirsiniz. Özellikle çocukların severek tükettikleri makarna, içine konulan malzemelerle daha da zenginleştirilerek onların iyi beslenmelerine katkıda bulunuyor. Köfte yanına, tavuk but veya balık yanına yakışan bir eşlikçi olarak spagetti ile değişik tatları denemek için istediğiniz sayıda ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.