Keçi Sütü Günlük Sağımdan Günlük Teslimat

08-06-2017 22:48   Süt Ürünleri » Süt     İstanbul Silivri

7.00 TL

  • Keçi Sütü  Günlük Sağımdan Günlük Teslimat
Keçi Sütü  Günlük Sağımdan Günlük Teslimat
Detaylar

Ürünlerimiz ; Silivri ilçesi  Köylerinde  harika bitki florasına sahip orman içi meralarda serbest dolaşımlı açık doğal barınaklarda yaşayan Keçi ve İneklerimizden elde edilen %100 doğal sütlerdir. Günlük sağımdan elde edilen ürünler gün içersinde adresinize teslim edilir. 

Ayrıca Köy yumurtası kendi bahçemizde yeşillikler içerisinde ( kapalı ortamda değiller ) ve doğal ortamda arpa – buğday ,mısır ve yonca ile beslenen tavuklardan kahverengi ve beyaz köy yumurtası elde edilerek siz değerli müşterilerimize günlük sunulmaktadır.

Doğal Gıda Pazarı olarak amacımız İnsanlarımızın doğal ve sağlıklı ürünlere ulaşmasını kolaylaştırarak İstanbul’da doğal ürün üretim ve tüketiminin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır. Doğal ürünler kullanarak sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek tüm ebeveynlerin görevi olmalıdır. Gelecek nesilleri korumak için onlara sağlıklı ve doğal besinler sunmak zorundayız. Çocuklarımızın gelecekteki sağlığı ve mutluluğu gıdaların doğru seçimine bağlıdır. 

Doğal Gıda Pazarı; siz değerli müşterilerimize ve çocuklarınıza günlük doğal ve lezzetli ürün sunmayı görev edinmiştir. Stoklu Çalışmıyoruz. Günlük üretimi gün içersinde kapınıza teslimat yapıyoruz. 

Değerli siparişlerinizi bekler. 

Sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmenizi dileriz.

Saygılarımızla.